MINULÝ ZÁPAS: 27.11.10 Phoenix Phoenix Coyotes -  ANA Anaheim Ducks4:6......PŘÍŠTÍ ZÁPAS: 29.11.10 ANA Anaheim Ducks - Los Angeles Kings Los Angeles 04:00 SEČ

Kačeři podlehli Columbusu

20. listopadu 2010 v 10:42 | sifon |  Články

Poté, co skončila v Dallasu bodová série Kačerů, pokračuje mizérie i v Honda Center. Columbus ukončil v noci na dnešek pětizápasovou vítěznou šňůru Anaheimu na domácím ledě a porazil tým z Kalifornie 4:3. Naši borci se tak propadli až na sedmé místo Západní konference a navíc mají odehráno již 22 zápasů, což je zhruba o čtyři více než naši konkurenti. Na utkání si našlo cestu pouze 13.667 diváků, to také není příliš dobrá vizitka. Kde jsou ty časy, kdy byl každý domácí duel v Honda Center vyprodán.

První branku vstřelili hosté, v čase 11:09 překonal Jonase Hillera Rick Nash. Z pohledu domácích byla nejlepší druhá třetina, nejprve již po 17 vteřinách dokázal vyrovnat Saku Koivu po asistenci Teemu Selanneho a Lubomíra Višňovského a o necelých pět minut později dokonal obrat Bobby Ryan. Bohužel to byly poslední světlé okamžiky v zápase. Postupem času totiž převzali iniciativu Blue Jackets a do konce prostřední části překonali domácího gólmana třikrát. Postupně se radoval Chris Clark, Jakub Voráček a Mike Comodor. Když zvuk sirény oznámil přestávku a hráči zamířili do kabin, na ukazateli svítil stav 2:4 pro Columbus.

Ve třetí třetině měli jasně navrch domácí, kteří přestříleli svého soupeře poměrem 25:3. Bohužel se ujala pouze jediná střela, v čase 47:22 jí zaznamenal Corey Perry. I když byli Kačeři o třídu lepší a Columbus jasně přehráli, hostující gólman Steve Mason předvedl vynikající výkon a vyrovnat Anaheimu již nedovolil.